WSPARCIE I POMOC W CHWILACH KRYZYSU

Uczniowie, rodzice, jak również nauczyciele potrzebujący pomocy w chwilach gorszego samopoczucia psychicznego zachęcamy do korzystania telefonów zaufania.

Pracownicy zapewnią pełną anonimowość i dyskrecję. W razie potrzeby gwarantują podejmowanie interwencji w sprawach ważnych z punktu widzenia zdrowia psychicznego oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Całodobowa Linia Wsparcia 800 70 2222 (bezpłatna)

Telefon zaufania dla dzieci 116 111 (bezpłatny)

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciwko Depresji (22) 594 91 00 (czynne we środy I czwartki od 17:00 do 19:00, koszt połączenia wg taryfy operatora)

Telefon dla Rodziców i Nauczycieli 800 100 100 (bezpłatny)

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800121212 (od poniedziałku do piątku od 8:15 do 20:00. Po godzinie 20:00 można zostawić wiadomość I numer kontraktowy, aby pracownik mógł oddzwonić).

Dodatkowo informujemy, iż Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Puławach świadczy takie usługi jak:

- porada psychologiczna diagnostyczna;

- porada psychologiczna;

- sesja psychoterapii indywidualnej;

- sesja psychoterapii rodzinnej;

- sesja psychoterapii grupowej;

- sesja wsparcia psychospołecznego;

- wizyta, porada domowa lub środowiskowa;

- wizyta osoby prowadzącej terapię środowiskową.

Adres:

Ul. Piaskowa 3A,

24 – 100 Puławy

tel: 83 344 27 00

Świadczenia realizowane są przez zespoły specjalistów: psychologa, psychoterapeutę oraz terapeutę środowiskowego.

Skierowanie nie jest wymagane.