Różne pokrojone owoce w białej ceramicznej misce.jpg

Śniadanie: chałka, dżem brzoskwiniowy i wiśniowy, kakao, herbata owocowa (1,7)

Obiad: zupa z łososiem, chleb (1,4,7,9)

klopsiki w sosie, ziemniaki, sałata lodowa  (1,3,7)

kompot truskawkowy

Podwieczorek: chrupki, owoc

Wtorek

Śniadanie:bułka ziarnista z masłem, parówki z ketchupem, warzywa, herbata zielona (1,7)

Obiad: zupa pomidorowa z makaronem, chleb (1,7,9)

filet z kurczaka, ziemniaki, mizeria (1,3,7)

kompot wieloowocowy

Podwieczorek: jogurt

Środa

Śniadanie: bułka grahamka z masłem, twarożek z warzywami, płatki czekoladowe na mleku, herbata rooibos (1,7)

Obiad: zupa ogórkowa, chleb (1,3,9)

pieczona karkówka z warzywami, kasza gryczana, pomidory ze szczypiorkiem (1,7,9)

kompot wiśniowy

Podwieczorek: sok przecierowy

Czwartek

Śniadanie:bułka ziarnista z masłem, pasta z wędliny, warzywa, herbata czarna (1,7)

Obiad:żurek z kiełbasą i jajkiem, chleb (1,3,7,9)

makaron z serem (1,7)

kompot wieloowocowy

Podwieczorek: mus owocowy

SZANOWNI PAŃSTWO!

Rozpoczynamy pracę w systemie i-opłaty.

Hasło i login do Państwa indywidualnego konta jest do odbioru u wychowawców klas.

Przez system będą Państwo:

- dokonywać opłat za posiłki

- zgłaszać nieobecności.

Płatności za obiady za każdy miesiąc proszę dokonywać do 5-go dnia danego miesiąca przez stronę iopłaty po zalogowaniu na indywidualne konto.

Login i hasło do logowania rozdawane są przez wychowawców klas.

Proszę nie wpłacać pieniędzy na dotychczasowe konto bankowe!!!

Od 3 października uczniowie jedzą obiady po okazaniu karty elektronicznej (do odbioru u wychowawców klas).

Nieobecności proszę zgłaszać przez system iopłaty po zalogowaniu na indywidualne konto do godziny 8:30 (po tej godzinie system nie uwzględni zgłoszenia).

Proszę o uzupełnienie w systemie nr konta do zwrotu nadpłaty za posiłki (zwracanej na koniec roku szkolnego).

Celem rezygnacji z obiadów należy złożyć deklarację o rezygnacji z posiłków, w przeciwnym razie opłata za posiłki będzie naliczana.

Numer telefonu do kontaktu w sprawie obiadów 81 45 86 507

DROGI UCZNIU PAMIĘTAJ:

1. Stołówka szkolna jest miejscem spożywania posiłków przygotowanych przez kuchnię szkolną dla uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły.
2. Posiłki wydawane są w godz. 11:20-14:30.
3. Podczas wydawania posiłków na stołówce mogą przebywać wyłącznie osoby spożywające posiłki.
4. W przypadku planowanej nieobecności w szkole należy zgłosić ten fakt przynajmniej jeden dzień wcześniej.
5. Odpisu za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu dokonuje się w następnym miesiącu rozliczeniowym, jeśli został spełniony warunek wymieniony w pkt. 4.
6. Jadłospis na dany tydzień zamieszczony jest na stronie internetowej szkoły.
7. Wszyscy korzystający ze stołówki powinni dbać o ład i porządek na niej.
8. Wpłaty za posiłki uiszcza się wyłącznie przelewem na koniec miesiąca poprzedzającego miesiąc korzystania z posiłków.