„Złota Szkoła - Złota Klasa” dla WOŚP

Złota Szkoła.png

Zapraszamy do udziału w akcji ,,Złota Szkoła – Złota Klasa"

Akcja „Złota Szkoła – Złota Klasa” polega na zebraniu jak największej wartości monet o nominałach: 1, 2, 5 groszy. Organizowana jest przez Puławski Sztab 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Hufcu ZHP Puławy.

"Przejrzyj na oczy" - takie jest hasło przewodnie tegorocznej edycji zbiórki organizowanej przez WOŚP. Tym razem Fundacja zaplanowała zakup sprzętu dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zbiórka potrwa do 5 stycznia 2022 r. Wyniki zostaną ogłoszone podczas 30 Finału WOŚP w dniu 30.01.2022 r.

W ubiegłym roku nasza szkoła zajęła II miejsce w Puławach. Zebraliśmy 36 kg monet, co dało kwotę 366,73 zł.

Gorąco zachęcamy do udziału w tegorocznej akcji.

Wolontariat SP nr 2