ZBIERAMY TALENCIAKI!

lidl.jpg
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję na rzecz rozwoju talentów naszych uczniów.
W ramach kampanii społecznej „Szkoły Pełne Talentów” od 5 września do 13 listopada 2022 r. robiąc zakupy w Lidlu za co najmniej 50 zł (w tym chociaż jeden owoc lub warzywo) można otrzymać TALENCIAKI, czyli kupony z kodem, które można przekazać naszej szkole. Uzbierane za nie punkty szkoła wymienia na konkretne wyposażenie, istotne dla rozwoju talentów naszych uczniów.
TALENCIAKI przynosimy do świetlicy szkolnej lub wrzucamy do specjalnie oznakowanego pudełka w szatni. Można też zeskanować aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie albo wejść na stronę internetową: szkoły.lidl.pl, odszukać naszą szkołę i przepisać kod alfanumeryczny.
Będziemy bardzo wdzięczni za każdego przekazanego naszej szkole TALENCIAKA.