XXXI Spotkanie Najlepszych

Baner - 31 SPOTKANIE NAJLEPSZYCH.jpg

W miniony czwartek Pałac Czartoryskich gościł najlepszych uczniów naszej szkoły, którzy odebrali dyplomy za wysokie wyniki w nauce, a ich rodzice otrzymali  listy gratulacyjne. Zaproszenie na uroczystość przyjął Przewodniczący Rady Powiatu Puławskiego – pan Janusz Wawerski oraz Radny Rady Miasta Puławy – pan Tomasz Kraszewski.

W tym roku na uroczystość zaproszono 67 uczniów z wysokimi średnimi ocen oraz 6 uczniów, którzy otrzymali stypendia za osiągnięcia sportowe.

Chcąc znaleźć się w gronie Najlepszych, trzeba było uzyskać w I semestrze średnią ocen od 5,00 wzwyż dla klas 4-6 lub co najmniej 4,80 w klasach 7-8.

Najwyższa średnią, 5,75 – uzyskała Laura Kuta z klasy 6b.

W tym roku o wyjątkową oprawę muzyczną zadbali nauczyciele wraz z uczniami. Można było posłuchać utworów w wykonaniu nauczyciela chemii, pana Artura Grabarskiego,  pani pedagog – Iwony Głuskiej – Małeckiej, a także klasy 4 b, przygotowanej przez nauczyciela muzyki ,pana Pawła Abramka. Na koniec wybrzmiał utwór fortepianowy w przepięknej interpretacji Leona Surdackiego - ucznia kl. 4b.