WYJŚCIE NA SPEKTAKL TANECZNO-AKROBATYCZNY

12aquarius.jpg

We wtorek 21 czerwca dzieci z oddziału 0a oraz uczniowie klasy 1a i 5b wybrali się do POK Dom Chemika na spektakl taneczno-akrobatyczny pt. „Aquarius. Podwodny Świat”, przygotowany przez dzieci i młodzież z Supernova Acro Studio w Puławach.

Spektakl ten był poetycką opowieścią o Podwodnym Świecie, czyli życiu społeczności magicznych stworzeń zamieszkujących głębiny rzek, mórz i oceanów. Narratorem opowieści był Władca Podwodnego Królestwa – Aquarius (Wodnik).

Widowisko to było dla nas niezwykle wyjątkowe, ponieważ na scenie mogliśmy zobaczyć uczennice z naszej szkoły:

Natalkę Chęć, Asię Targońską i Laurę Wójcik z oddziału 0a,

Edytkę Maciejewską z klasy 1a oraz

Lenę Chęć, Laurę Kutę, Ewę Łopatek i Julię Wiśniewską z klasy 5b.

Naszym koleżankom serdecznie gratulujemy wspaniałego występu! Bardzo nam się podobało!

 

Niektóre zdjęcia pochodzą ze strony FB Supernova Acro Studio Puławy.