WYCIECZKA PIERWSZOKLASISTÓW DO LUBLINA

Zdjęcie grupowe - uczniowie kl. 1A z opiekunami.jpg
W środę 24 kwietnia uczniowie klasy 1a i 1b wybrali się na wycieczkę do Lublina, gdzie czekał na nich dzień pełen atrakcji.
Najpierw pierwszoklasiści obejrzeli w Operze Lubelskiej przedstawienie baletowe pt. „Królewna Śnieżka". Historia Śnieżki, złej Królowej i siedmiu krasnoludków opowiedziana została tylko tańcem, co dla większości naszych młodych widzów było zupełnie nowym doświadczeniem.
Następnie wesoły autokar zawiózł wycieczkowiczów do Galerii Olimp. Tam uczniowie wzięli udział w warsztatach czekoladowych (Czekoladowa Solidarność), podczas których poznali garść ciekawostek o czekoladzie, spróbowali jej różnych rodzajów oraz wykonali własną tabliczkę czekolady, zdobywając tym samym dyplom Czekoladowego Mistrza.
Podczas gdy jedna klasa uczestniczyła w czekoladowych warsztatach, druga beztrosko bawiła się w Centrum Rozrywki „Koziołek".
W drodze powrotnej dzieci napełniły wygłodniałe brzuszki w restauracji McDonald's i w bardzo dobrych humorach wróciły do Puław.