Wycieczka klas 6c i 7a "Magiczne Góry Świętokrzyskie"

Uczniowie na Gołoborzu.jpg

Uczniowie kl. 7a i 6c , aby jeszcze na chwilę zatrzymać wakacyjnego ducha , wyruszyli na dwudniową wycieczkę. Podziwiali piękne widoki. Kadzielnia i gołoborze przestały mieć przed nimi tajemnice wędrowali w kapsule czasu, w Muzeum Zabawek i Zabawy sprawdzili czym bawili się ich rodzice i dziadkowie. W Centrum Geoedukacji szlifowali kamienie ( a przy okazji także swoją cierpliwość i dokładność). Bezkrwawo zdobyli zamek w Chęcinach, sprawdzili swoją wiedzę w Centrum Leonardo da Vinci i Energetycznym Centrum Nauki. Weszli pod ziemię, gdzie zachwyciła ich swoim pięknem Jaskinia Raj, wdrapali się na Święty Krzyż, by łyknąć nieco historii i strawy duchowej. Zmęczeni, z plecakami pełnymi wrażeń i pamiątek wrócili do domu, marząc o kolejnej wyprawie.