Wizyta w Państwowej Szkole Muzycznej w Puławach

Uczniowie kl. 0b.jpg
Dnia 25 kwietnia klasy zerowe oraz klasa 1a i 2b wybrały się do Państwowej Szkoły Muzycznej w Puławach. Na początku uczniowie wysłuchali koncertu przygotowanego przez uczniów Szkoły Muzycznej. Przy okazji wysłuchali utworu granego na fortepianie przez kolegę z kl. 1a, Stefana Ziemnickiego. Następnie klasy zerowe zwiedziły poszczególne sale lekcyjne oraz z bliska obejrzały wybrane instrumenty muzyczne. Na zakończenie dzieci uczestniczyły w zajęciach rytmicznych. Wszyscy wrócili zadowoleni, a niektórzy nawet myślą o zapisaniu się do Szkoły Muzycznej w przyszłym roku szkolnym.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Wizyta w Państwowej Szkole Muzycznej w Puławach - TUTAJ

Utwór grany przez Stefana Ziemnickiego, ucznia klasy 1a wraz ze swoją nauczycielką z Państwowej Szkoły Muzycznej w Puławach - TUTAJ