WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE OBIADÓW

SZANOWNI PAŃSTWO!

Rozpoczynamy pracę w systemie i-opłaty.

Hasło i login do Państwa indywidualnego konta jest do odbioru u wychowawców klas.

Przez system będą Państwo:

- dokonywać opłat za posiłki

- zgłaszać nieobecności.

Płatności za obiady za miesiąc październik proszę dokonywać w dniach 1-5 października przez stronę iopłaty po zalogowaniu na indywidualne konta.

Login i hasło do logowania rozdawane są przez wychowawców klas.

Proszę nie wpłacać pieniędzy na dotychczasowe konto bankowe!!!

Od 3 października uczniowie jedzą obiady po okazaniu karty elektronicznej (do odbioru u wychowawców klas).

Nieobecności proszę zgłaszać przez system iopłaty po zalogowaniu na indywidualne konto do godziny 8:30 (po tej godzinie system nie uwzględni zgłoszenia).

Proszę o uzupełnienie w systemie nr konta do zwrotu nadpłaty za posiłki (zwracanej na koniec roku szkolnego).

Celem rezygnacji z obiadów należy złożyć deklarację o rezygnacji z posiłków, w przeciwnym razie opłata za posiłki będzie naliczana.