Przedświąteczny czas w 0b

Mikołaje wykonane przez dzieci z klasy 0b.jpg

W tym roku uczniowie z klasy 0b samodzielnie przygotowali kalendarz adwentowy, dzięki któremu odliczali dni od pierwszego dnia adwentu do Wigilii Bożego Narodzenia. Codziennie odwracali bombkę z odpowiednim numerem i wykonywali ukryte na niej zadanie. W wyniku realizowanych zadań dzieci udekorowały choinkę w samodzielnie wykonane przez siebie ozdoby oraz łańcuch. Jest ona niesamowitą ozdobą naszej sali. Poza tym wykonały wiele prac świątecznych, które zostały wyeksponowane w naszej pracowni oraz na korytarzu szkolnym. Dodamy, że uczniowie robili je z wielką chęcią, dokładnością i precyzją. Jesteśmy dumne z dzieci tworzących klasę 0b.

Przed odejściem na przerwę świąteczną uczniowie wysłuchali fragmentu Pisma Świętego opowiadającego o narodzeniu Jezusa Chrystusa, wspólnie pokolędowali, połamali się opłatkiem oraz złożyli sobie życzenia. Odliczany czas upłynął błyskawicznie, miło i wspaniale.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu ze wspólnego odliczania poszczególnych dni.