Program grantowy „ Rosnę z matematyką”

mfundacja-logo.jpg

Program grantowy

„ Rosnę z matematyką”

Zaczynamy realizację od 11 marca 2024 roku

w oddziale 0 „ b”

6 grudnia 2023 r. otrzymaliśmy informację, oto ona: „Szanowni Państwo,serdecznie dziękujemy za przesłanie zgłoszenia do programu „Rosnę z matematyką” organizowanego przez Fundację mBanku we współpracy z Fundacją Dobra Sieć, którą reprezentuję.W trzeciej edycji programu, skierowanej do przedszkoli, szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z całego kraju, otrzymaliśmy 518 wniosków. Dofinansowanie otrzymało 209 projektów.

Z przyjemnością informujemy, że Państwa projekt otrzymał dofinansowanie”.

Potwierdzenie przyznania darowizny przez Fundację mBanku

Szanowni Państwo,w imieniu zarządu fundacji potwierdzam, że otrzymują Państwo grant w trzeciej edycji programu „ Rosnę z matematyką”. Darowiznę w kwocie 5 000 złotych przekazujemy na realizację projektu matematycznego pod nazwą - Potyczki z matematyką”.

Autorami projektu są nauczyciele: Danuta Grzęda i Jolanta Ciesielska.Tytuł naszego projektu brzmi: „ Potyczki z matematyką”.

Głównymi celami projektu są:

1. Podniesienie kompetencji matematycznych dzieci poprzez edukację matematyczną
    w naturalnych warunkach przyrodniczych,
  2. Poznanie sposobów na tworzenie gier oraz ich wykonanie,
  3. Włączenie rodziców w rozwijanie kompetencji matematycznych dzieci.

W ramach realizacji projektu będą prowadzone różnorodne działania.

Dzięki dofinansowaniu Fundacji mBanku zostaną zakupione gry wielkoformatowe, pomoce dydaktyczne, materiały plastyczne i biurowe. Sfinansowane zostaną również warsztaty dla nauczycieli i rodziców. Łączna kwota dofinansowania wynosi 5 000 zł.

Informacje o projekcie będziemy umieszczać na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły,  FB oraz podczas spotkań zespołów przedmiotowych nauczycieli.