Premiera przedstawienia „Bajkowa zabawa”

Uczniowie na scenie.JPG

Grupa 14 uczniów z klasy 2b od września brała udział w zajęciach rozwijających zainteresowania i zdolności teatralne realizując program „Magiczny teatr”. Zajęcia odbywały się we współpracy z instruktorką p. Mariolą Błazik z MDK w Puławach zgodnie z ustalonym harmonogramem w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach, podczas których dobrze się bawili. Jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych mali aktorzy zaprezentowali rodzicom premierowe przedstawienie „Bajkowa zabawa”. Wszyscy bardzo przeżywali swój pierwszy występ na scenie. Przedstawienie bardzo podobało się widzom i aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Teraz są już gotowi do zaprezentowania spektaklu szerszej widowni.