POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W czwartek 28 września, w lesie przy stadionie MOSiR w Puławach odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w kategorii dzieci i młodzieży.
W Igrzyskach Dzieci reprezentowała naszą szkołę drużyna dziewcząt, w składzie: Frąś Izabela kl 4b, Kraska Julia kl 6a, Stasiak Lena kl 6a, Szczuka Zofia kl 6a, Kryczka Kornelia kl 6b, Kuta Laura kl 6b. Dziewczynki zajęły 5 miejsce w Powiecie.
Drużynę chłopców biorących udział w Igrzyskach Dzieci reprezentowali: Raczyński Krzysztof kl 5b, Kulik Tymon kl 6a, Kotuła Jakub kl 6a, Pacocha Adam kl 6a, Wicher Wiktor k 6a. Surowiecki Jan kl 6b. Chłopcy zajęli 5 miejsce w Powiecie.
W Igrzyskach Młodzieży brali udział chłopcy: Pruchniak Ignacy kl 8a, Klimowicz Kamil kl 8b, Bonecki Piotr kl 8b, Pałac Emil kl 8b, Rządkowski Kamil kl 8c, Kowalczyk Antoni kl 8d.
Chłopcy zajęli 4 miejsce w Powiecie.
Gratulujemy!!