Podsumowanie Programu "Native Speaker w każdej szkole"

uczniowie podczas lekcji z native speakerem 10.jpg
Z ogromną satysfakcją informujemy, że zakończył się niezwykły program "Native Speaker w każdej szkole", realizowany we współpracy z Tutlo - szkołą angielskiego online!

Ogłaszamy, że nasza szkoła była częścią tego innowacyjnego przedsięwzięcia, umożliwiając naszym uczniom regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego. To nie tylko wyjątkowa szansa na doskonalenie umiejętności językowych, ale także krok w kierunku pokonywania barier językowych i urozmaicania procesu nauki.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i zachęcamy do zapisania swoich dzieci, aby nadal korzystać z możliwości, jakie dla nich przygotowało Tutlo. Czas jest do końca weekendu!
Trzymamy kciuki za dalszy rozwój naszych uczniów i zachęcamy do skorzystania z tego co przygotowało Tutlo w ramach programu "Native Speaker w każdej szkole"!

#PodsumowanieProgramu #NativeSpeaker #Tutlo #RozwójJęzykowy #NowoczesnaEdukacja #SukcesNaszychUczniów