PIĘKNIE MALUJEMY I STARANNIE PISZEMY

1.dzieci z nagrodami.jpg

Z wielką radością informujemy, że wszystkie dzieci z oddziału zerowego, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Moja przygoda z książką” (organizowanym przez Bibliotekę Miejską w ramach „Ferii zimowych zawsze z książką”) zostały jego laureatami.

Dzieci za swoje piękne prace otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz spersonalizowane pocztówki z ich konkursowym rysunkiem. Natalce, Małgosi, Nathalie, Zuzi, Sebastianowi i Antkowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Nagrodzone prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w holu Biblioteki Miejskiej przy ul. Głębokiej.

W minionym tygodniu podsumowaliśmy również nasz klasowy konkurs kaligraficzny. W pierwszym semestrze na zajęciach edukacyjnych poznaliśmy wiele liter. Chętne dzieci ćwiczyły ich pisanie również w domu. Efekty systematycznej i starannej pracy są naprawdę imponujące!

W nagrodę wszyscy „mistrzowie pióra” otrzymali dyplom oraz maskotkę lub książeczkę.

Brawo zerówkowicze! Jesteśmy z Was dumni!