Nasza szkoła we wspomnieniach Absolwentów

Uwaga absolwenci ogłoszenie.jpg

Szanowni Rodzice i Dziadkowie,

Drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Puławach

W zbliżającym się roku 2024 nasza szkoła będzie obchodziła jubileusz 90-lecia swojej działalności. W związku z tą piękną okolicznością serdecznie zachęcamy Absolwentów, w szczególności Rodziców i Dziadków naszych uczniów do podzielenia się swoimi cennymi wspomnieniami ze szkolnych lat - z czasów, kiedy byliście Państwo uczniami naszej szkoły. Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie wzruszające historie, jakie zechcą Państwo ocalić od zapomnienia, opowiadając o swoich pierwszych dniach w szkole, niezapomnianych lekcjach i nauczycielach oraz szkolnych przyjaźniach. Mile widziane będą także zabawne historie i anegdoty związane z naszą szkołą.

Prosimy o wspomnienia w dwóch formach:

  1. Spisane odręcznie na kartce ( lub na komputerze);

  2. Krótkie (ok. 2- minutowe) nagrania filmowe.

Materiały można przekazać w następujący sposób:

- przesłać pocztą na adres szkoły: Aleja Mała 10, 24-100 Puławy

- przekazać osobiście do sekretariatu szkoły

- przesłać pocztą elektroniczną: jubileusz.sp2@um.pulawy.pl

Warto wracać do chwil, jakie pozostają w naszej pamięci na zawsze...

Czekamy na Państwa wspomnienia do dnia 31.03.2024 r.

Małgorzata Adamczyk – Szebska

Monika Kamińska