NASI NAJLEPSI
NASI NAJLEPSI W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
Najlepsza frekwencja w klasach 0-3
klasa 1b - 95,34 %
klasa 2b - 94,40%
klasa 3b - 92,45 %
Najlepsza frekwencja w klasach 4-8
4a – 97,17%
7b – 96,55%
4b – 95,79%
4c – 94,96%
6d – 94,58%
8c – 94,54%
8e – 94,01%
Klasy z najwyższą średnią ocen
4b – 5,27
4c – 5,10
4a i 7a - 4,91
klasy IV
Lp. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Średnia |
1. |
Łopatek Ewa |
4b |
5,73 |
2. |
Matysiak Klara |
4b |
5,73 |
3. |
Kozłowski Igor |
4a |
5,64 |
4. |
Kuta Laura |
4b |
5,64 |
5. |
Lenartowicz Kacper |
4a |
5,64 |
6. |
Koziński Kamil |
4b |
5,55 |
7. |
Bratoszewska Aleksandra |
4c |
5,45 |
8. |
Chęć Lena |
4b |
5,45 |
9. |
Kryczka Kornelia |
4b |
5,45 |
10. |
Nowak Miłosz |
4c |
5,45 |
11. |
Rojczyk Magdalena |
4b |
5,45 |
12. |
Szczuka Zofia |
4a |
5,45 |
13. |
Wiśniewska Julia |
4b |
5,45 |
14. |
Kotuła Jakub |
4a |
5,36 |
15. |
Latanowicz Maciej |
4a |
5,36 |
16. |
Sołyga Tomasz |
4c |
5,36 |
17. |
Stasiak Lena |
4a |
5,36 |
18. |
Szałas Bartosz |
4b |
5,36 |
19. |
Szewczyk Piotr |
4c |
5,36 |
20. |
Maślankiewicz Maksymilian |
4c |
5,30 |
21. |
Kamola Julia |
4c |
5,27 |
22. |
Kowalik Adam |
4c |
5,27 |
23. |
Kulik Tymon |
4a |
5,27 |
24. |
Kursa Mikołaj |
4c |
5,27 |
25. |
Nikoniuk Klara |
4c |
5,27 |
26. |
Opolska Blanka |
4c |
5,27 |
27. |
Osuch Magdalena |
4b |
5,27 |
28. |
Trycz Antoni |
4c |
5,27 |
29. |
Kitka Adam |
4b |
5,18 |
30. |
Rokita Gabriela |
4b |
5,18 |
31. |
Piskorski Nikodem |
4c |
5,09 |
klasa V
Lp. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Średnia |
1. |
Burdzanowska Martyna |
5a |
5,42 |
2. |
Koszałka Wiktoria |
5a |
5,33 |
3. |
Rymkiewicz Bartłomiej |
5a |
5,33 |
4. |
Burdzanowska Oliwia |
5a |
5,25 |
5. |
Sell Tomasz |
5a |
5,25 |
6. |
Niezbecki Marek |
5a |
5,18 |
7. |
Cegłowski Wojciech |
5a |
5,08 |
8. |
Grobel Aleksandra |
5a |
5,08 |
9. |
Jarząbek Wojciech |
5a |
5,08 |
10. |
Stefaniak Igor |
5a |
5,00 |
klasy VI
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia |
1. |
Matysiak Krzysztof |
6b |
5,75 |
2. |
Lorek Grzegorz |
6d |
5,50 |
3. |
Witkowski Bartłomiej |
6b |
5,50 |
4. |
Gieras Bartłomiej |
6c |
5,42 |
5. |
Klimowicz Kamil |
6b |
5,42 |
6. |
Latanowicz Jakub |
6b |
5,42 |
7. |
Pacocha Milena |
6c |
5,42 |
8. |
Pruchniak Ignacy |
6a |
5,42 |
9. |
Wojewoda Maja |
6c |
5,42 |
10. |
Kwapińska Magdalena |
6c |
5,33 |
11. |
Napora Alicja |
6c |
5,33 |
12. |
Oroń Michał |
6c |
5,33 |
13. |
Patkowski Paweł |
6b |
5,33 |
14. |
Rokita Klaudia |
6d |
5,27 |
15. |
Giachi Marta |
6c |
5,25 |
16. |
Mazurek Luiza |
6b |
5,25 |
17. |
Sykut Piotr |
6b |
5,25 |
18. |
Szkoda Maciej |
6b |
5,25 |
19. |
Wiejak Julia |
6b |
5,25 |
20. |
Abramek Katarzyna |
6a |
5,17 |
21. |
Kuflewski Leon |
6d |
5,17 |
22. |
Kowalczyk Antoni |
6d |
5,08 |
23. |
Skwarek Maciej |
6a |
5,08 |
24. |
Grzechnik Amelia |
6d |
5,00 |
25. |
Pyśkiewicz Kacper |
6d |
5,00 |
26. |
Sadura Marta |
6a |
5,00 |
klasy VII
Lp. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Średnia |
1. |
Gurba Maria |
7a |
5,71 |
2. |
Walczak Gabriela |
7a |
5,71 |
3. |
Gąsior Pola |
7a |
5,57 |
4. |
Kacperek Maja |
7a |
5,57 |
5. |
Łopatek Piotr |
7a |
5,50 |
6. |
Mączka Błażej |
7e |
5,50 |
7. |
Oszczyna Antoni |
7b |
5,50 |
8. |
Kurowski Tymon |
7e |
5,46 |
9. |
Nowak Magdalena |
7c |
5,43 |
10. |
Madejska Julia |
7c |
5,36 |
11. |
Skoczek Iga |
7a |
5,36 |
12. |
Ciurkowska Anna |
7b |
5,29 |
13. |
Dudek Alicja |
7c |
5,29 |
14. |
Dziatkiewicz Kaja |
7c |
5,29 |
15. |
Woszczyk Roksana |
7a |
5,29 |
16. |
Wydra Maja |
7c |
5,29 |
17. |
Ghazaryan Tetiana |
7b |
5,21 |
18. |
Grzęda Paulina |
7a |
5,21 |
19. |
Karczmarczyk Karolina |
7b |
5,21 |
20. |
Król Mateusz |
7e |
5,21 |
21. |
Leoni Julia |
7c |
5,21 |
22. |
Żukowski Antoni |
7e |
5,14 |
23. |
Gieras Izabela |
7c |
5,00 |
24. |
Narożnik Zuzanna |
7b |
5,00 |
25. |
Panek Karolina |
7d |
5,00 |
klasy VIII
Lp. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Średnia |
1. |
Sułek Lena |
8b |
5,21 |
2. |
Zalewska Weronika |
8d |
5,21 |
3. |
Furmaga Agata |
8b |
5,14 |
4. |
Adamowicz Karolina |
8c |
5,08 |
5. |
Banaś Zuzanna |
8b |
5,07 |
6. |
Duda Klaudia |
8c |
5,07 |
7. |
Lemieszek Krystian |
8c |
5,07 |
8. |
Matraszek Mateusz |
8b |
5,07 |
9. |
Matyka Jagoda |
8d |
5,07 |
10. |
Rojczyk Patryk |
8d |
5,07 |
11. |
Szymańska Alicja |
8e |
5,07 |
12. |
Bielec Oliwia |
8e |
5,00 |
13. |
Lasota Adam |
8e |
5,00 |
14. |
Mizińska Natalia |
8c |
5,00 |