NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Uczniowie podczas hymnu.jpg

11 listopada jest jedną z najważniejszych dat w polskim kalendarzu. To dzień upamiętniający odzyskanie przez nasz kraj niepodległości.

Z radością i dumą z polskiej historii, uczniowie naszej szkoły  świętowali 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę przypominając o okresie zaborów i licznych powstań narodowych.

Społeczność szkolna wspólnie zaśpiewała Hymn Polski oraz wykonała najpopularniejsze utwory patriotyczne takie jak: „Szara piechota”, „Ułani, ułani malowane dzieci”, „Przybyli ułani” i „Pierwsza brygada”.

Uroczystość uświetnili swoim występem uczniowie i nauczyciele pochodzący z Ukrainy.

Obchody Święta Niepodległości przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy 6c z wychowawcą.