Mikołajkowe warsztaty kulinarne dla klasy 2b

Uczniowie klasy 2b prezentują dyplomy..jpg

W tym roku w ramach prezentu mikołajkowego klasa 2b wybrała się na warsztaty kulinarne do Pizzerii Da Grasso w Puławach. Dzieci miały okazję zapoznać się z pracą kucharza w pizzerii oraz techniką wykonania pizzy. Każdy z uczestników otrzymał specjalną czapkę kucharską oraz fartuch. Na stanowiskach pracy przygotowano wcześniej kulki ciasta, wałki, podkładki oraz przeróżne składniki. Dzieci wcieliły się w rolę kucharzy i przyrządziły swoje, wyjątkowe pizze, które wyglądały cudownie,  a jeszcze lepiej smakowały.
Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy ukończenia warsztatów, nadające honory młodszego pomocnika Szefa kuchni, mistrza wałka, geniusza smaku oraz najważniejszy oficjalny tytuł: ,,Małego kucharza”.

Warsztaty sprawiły wszystkim dużo radości, co widać na załączonych zdjęciach.