Konkurs wiedzy o Patronie

Krzysztof Kamil Baczyński 100.jpg

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2021 Rokiem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Nasza szkoła od 42 lat nosi imię Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Z okazji obchodów roku patrona naszej szkoły klasy 1- 3 wzięły udział w konkursie wiedzy „KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI PATRON MOJEJ SZKOŁY” przygotowanym przez panie Renatę Biniendę i Danutę Grzędę. Został on przeprowadzony w formie czytania ze zrozumieniem.

Poszczególne poziomy klas otrzymały przygotowane teksty zawierające ciekawe informacje na temat życia i twórczości patrona oraz karty z testem wyboru. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas 1-3. Nasi najmłodsi uczniowie wzbogacili w ten sposób swoją wiedzę na temat patrona szkoły – Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Poniżej prezentujemy wyniki i nazwiska zwycięzców, którzy bezbłędnie odpowiedzieli na wszystkie pytania konkursowe.

Lista nagrodzonych w konkursie wiedzy dla klas 1-3 KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI PATRON MOJEJ SZKOŁY

KLASA 1A

• Blanka Stachyra