Kolejne sukcesy Wiktorii Koszałki

uczestnicy turnieju.jpg

Wiktoria Koszałka kl. 7a - Traditional Karate Games - Turnieju trzech miast w Karate Tradycyjnym- I turniej -18.03.2023 Grodzisk Mazowiecki

Traditional Karate Games 2023 - to cykl zawodów składających się z

dwóch edycji turnieju dla klubów z całej Polski oraz spoza granic

naszego kraju.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie karate tradycyjnego w duchu zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego. Aspektem szkoleniowym jest przygotowanie oraz wyłonienie kadry klubów do startu w najważniejszych imprezach najwyższej rangi.

W dotychczasowych edycjach każdy startujący we wszystkich turniejach danej edycji miał szanse zgromadzić fragmenty unikatowego medalu w postaci puzzli (za każde zawody inny fragment), które po połączeniu tworzyły niepowtarzalną pamiątkę.

W bieżącej edycji odbędą się 3 turnieje zaliczane do klasyfikacji

generalnej i podobnie jak w poprzednich edycjach i tym razem również medal będzie w postaci puzzli.

Turniej I - 18.03.2023r. / GRODZISK MAZOWIECKI

Turniej II - 22.04.2023r. / ZAMOŚĆ

Turniej III - 13.05.2023r. / PŁOCK – FINAŁ

Zawodnicy będą rywalizowali w konkurencji kihon, kata, kumite, a w

finałowym turnieju dodatkowo w konkurencjach drużynowych (kumite drużynowe, kata drużynowe, enbu).

W pierwszym turnieju, który odbył się 18.03.2023r. w Grodzisku

Mazowieckim udział wzięło około 270 zawodników z całej Polski.

Wiktoria Koszałka kl. 7a

Trenuje w Puławskiej Akademii Karate Tradycyjnego, posiada stopień uczniowski 4 kyu (drugi niebieski pas).

Wiktoria zajęła w konkurencji - "kata" - trzecie miejsce

(brązowy medal).