Klasowy konkurs plastyczny „Portret K. K. Baczyńskiego” w zerówce

Dzieci oglądające wystawę.jpg

Oddział 0a obejrzał w Domu Chemika wystawę nagrodzonych prac przygotowanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przez nas ilustrowane to, co w wierszach K. K. Baczyńskiego zapisane”. Każde dziecko wśród nich odnalazło jedną, która najbardziej mu się spodobała. Odbyta wyprawa była inspiracją do zapoznania się z sylwetką Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, po czym każdy uczeń narysował portret naszego patrona. Wszystkie prace wzięły udział w klasowym konkursie plastycznym zatytułowanym „Portret K. K. Baczyńskiego”. Jury miało duży problem z wybraniem najpiękniejszego, więc jednogłośnie wszystkie portrety zostały nagrodzone.  Dzieciom gratulujemy zaangażowania w podjęte działanie oraz przepięknych  wizerunków poety i żołnierza.

Nagrodzeni uczniowie z kl. 0a: Kacper Gowin, Igor Wyziński, Oliwier Kęcik, Aleksandra Rusek, Zofia Sołyga, Edyta Maciejewska, Mikołaj Kędziora, Antoni Bachan, Kacper Kuba, Franciszek Gawroński, Wiktor Siembab, Szymon Mazurek, Inga Kolak, Maria Stefaniak, Julia Pietrzykowska.