EKO ozdoby naszych uczniów

Ozdoby z recyklingu.jpg

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w akcji " EKO ozdoby - Coś z odpadów" realizowanej przez Zakład Usług Komunalnych w Puławach. Każda ozdoba została wykonana z materiałów podlegających recyklingowi. 7 grudnia pod Urzędem Miasta w Puławach odbyło się wspólne dekorowanie  choinki miejskiej. W wydarzeniu udział brali pan Prezydent Paweł Maj, przedstawiciele ZUK oraz dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Szczególną radość wszystkim dzieciom sprawiła obecność Świętego Mikołaja, który rozdawał słodycze i wspólnie z dziećmi dekorował choinkę. Wszystkim naszym uczniom, którzy włączyli się do akcji i wykonali piękne ozdoby serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do zimowych spacerów pod choinkę, gdzie możemy oglądać wszystkie ozdoby z recyklingu.