DZIEŃ OTWARTY

SP 2 - sówka z drukarki 3D.jpg

25 lutego 2023 roku zapisze się w historii naszej szkoły jako jeden z najwspanialszych dni w roku. Tylu cudownych i kreatywnych gości dawno nie mieliśmy.

Miło nam, że tak licznie nas Państwo odwiedzili. Cieszymy się z odwiedzin dzieci, mam, tatusiów, babć, dziadziusiów, cioć i wujaszków.

Odwiedzające nas rodziny wykazały się nie lada umiejętnościami. Zaczarowana mapa prowadziła zwiedzających labiryntami korytarzy do tajemnych komnat, w których trzeba było wykonać bardzo trudne zadania, aby móc przejść dalej. Kto sobie poradził – zdobywał pieczątkę.

Dla najwytrwalszych poszukiwaczy skarbów, którym udało się zdobyć wszystkie 11 pieczątek – czekała nagroda. Była nią sówka wydrukowana w drukarce 3D, a także zaproszenie na „dyrektorską sesję fotograficzną” (Pani Dyrektor odstąpiła swój gabinet wspaniałym następcom).

Wszystkie rodziny poradziły sobie znakomicie i chociaż odrobinę mogły doświadczyć tego, co dzieje się u nas na co dzień. Nauka, zabawa, radość z poznawania i odkrywania nowych rzeczy, a także troskliwa opieka. I jasne perspektywy rozwoju.

Nieważne kto ile miał lat – wszyscy bawiliśmy się znakomicie, przenosząc w dziecięcy świat i dając ponieść przygodzie.

Składamy Państwu serdeczne podziękowania za wspólną zabawę.

Mamy nadzieję, że od września będziemy spotykać się już codziennie.