Wyróżnienie w konkursie „Jesteśmy bezpieczni podczas ferii zimowych" uczennicy z klasy 0b Liliany Paczka
Wyróżnienie w konkursie „Jesteśmy bezpieczni podczas ferii zimowych" uczennicy z klasy 0b Liliany Paczka
W Szkole Podstawowej nr 5 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina odbyło się uroczyste podsumowanie miejskiego konkursu plastycznego „Jesteśmy bezpieczni podczas ferii zimowych".
Z radością informujemy, że uczennica klasy 0b Liliana Paczka została wyróżniona spośród 50 uczestników biorących udział w konkursie. Za swoją pracę otrzymała dyplom oraz nagrodę książkową. W ramach spotkania uczestnicy wzięli również udział w kreatywnych warsztatach, podczas których wykonali kolorowe maski karnawałowe.
Serdecznie gratulujemy Lilianie sukcesu i życzymy dalszego rozwijania talentu plastycznego!!!