Wyróżnienie w konkursie „Jesteśmy bezpieczni podczas ferii zimowych" uczennicy z klasy 0b Liliany Paczka

miniaturka.jpeg

Wyróżnienie w  konkursie  „Jesteśmy bezpieczni podczas ferii zimowych" uczennicy z klasy 0b Liliany Paczka 

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina  odbyło się uroczyste podsumowanie miejskiego konkursu plastycznego „Jesteśmy bezpieczni podczas ferii zimowych".

Z radością informujemy, że uczennica klasy 0b Liliana Paczka została wyróżniona spośród 50 uczestników biorących udział w konkursie. Za swoją pracę otrzymała dyplom oraz nagrodę książkową. W ramach spotkania uczestnicy wzięli również udział w kreatywnych warsztatach, podczas których wykonali kolorowe maski karnawałowe.

 

Serdecznie gratulujemy Lilianie sukcesu i życzymy dalszego rozwijania talentu plastycznego!!!