WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO ,, NASZE BOŻE NARODZENIE”

Uczestnicy konkursu z SP nr 2.jpg

11 stycznia 2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach miał miejsce II Powiatowy Konkurs Recytatorski „Nasze Boże Narodzenie”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 21 uczestników z klas 0 – 3. Spośród 82 recytacji jury wyłoniło 7 nagród i  20 wyróżnień. Zostały one wręczone podczas specjalnie przygotowanej uroczystości, która odbyła się w dniu 13 stycznia. W gronie laureatów znalazło się siedmioro uczniów z naszej szkoły. Antoni Bachan  z klasy 2a i Marta Matysiak z klasy 2b otrzymali nagrody główne, natomiast wyróżnione zostały recytacje: Alberta Grobla z oddziału 0b, Oliwii Pawłowskiej z klasy 1a, Anny Serhienko z klasy 2b oraz Natalii Czech i Natalii Lewtak  z klasy 3b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.