Wyniki I etapu konkursów przedmiotowych

Za nami pierwszy etap konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy przystąpili do konkursów  i zostali na podstawie uzyskanych w nich wyników zakwalifikowani do kolejnego etapu.

Do II etapu Konkursu z języka angielskiego została zakwalifikowana Julia Wiejak, uczennica klasy 8b.

Do II etapu Konkursu z języka francuskiego został zakwalifikowany Jakub Latanowicz, uczeń klasy 8b.

Do II etapu Konkursu z historii zakwalifikował się Krzysztof Matysiak z klasy 8b.

Do II etapu Konkursu z fizyki  został zakwalifikowany Paweł Patkowski,  uczęszczający do klasy 8b.

Z kolei do II etapu Konkursu z matematyki zakwalifikowało się trzech uczniów z naszej szkoły. Są to:  Krzysztof Matysiak, Wiktor Nowalski i Paweł Patkowski. Chłopcy są uczniami klasy 8b.

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom sukcesów na pierwszym etapie! Życzymy powodzenia na kolejnych etapach!