WYJŚCIE NA SPEKTAKL TANECZNO-AKROBATYCZNY KLASY OA

g. Aktorzy z Supernova na scenie Domu Chemika.jpg

    W dniu 14 maja  dzieci z klasy 0a  wybrały  się do POK „Dom Chemika" na spektakl taneczno-akrobatyczny,  pt.: ,, A.R.T. - po drugiej stronie obrazu II” (w wykonaniu Teatru Akrobatycznego Supernova w Puławach). W występie wzięły udział  dwie  dziewczynki z klasy 0a: Iga Sz. i Zosia M. , a także 2 dziewczynki z klasy 0b: Michalinka  i Pola.

Dzieci nagrodziły koleżanki gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy nasze początkujące akrobatki na scenie. Byliśmy zachwyceni!

Gratulujemy wszystkim uczennicom naszej szkoły, które również wystąpiły w spektaklu!