WYJŚCIE NA SPEKTAKL TANECZNO-AKROBATYCZNY KLASY OA
W dniu 14 maja dzieci z klasy 0a wybrały się do POK „Dom Chemika" na spektakl taneczno-akrobatyczny, pt.: ,, A.R.T. - po drugiej stronie obrazu II” (w wykonaniu Teatru Akrobatycznego Supernova w Puławach). W występie wzięły udział dwie dziewczynki z klasy 0a: Iga Sz. i Zosia M. , a także 2 dziewczynki z klasy 0b: Michalinka i Pola.
Dzieci nagrodziły koleżanki gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy nasze początkujące akrobatki na scenie. Byliśmy zachwyceni!
Gratulujemy wszystkim uczennicom naszej szkoły, które również wystąpiły w spektaklu!