Wycieczka jedna na milion!!!
6 lutego klasy piąte były na wyjątkowej wycieczce. Najpierw udaliśmy się do teatru na interaktywny spektakl „Chłopcy z Placu Broni ". Nie tylko oglądaliśmy historię Nemeczka, ale staliśmy się jej częścią. Siedzieliśmy razem z członkami swojej drużyny, głosowaliśmy i podejmowaliśmy decyzje, które wpływały na przebieg niektórych scen. Czuliśmy się jak prawdziwi uczestnicy wydarzeń.
Spektakl skłonił nas do refleksji nad takimi wartościami jak lojalność, odwaga i honor.
Po wizycie w teatrze pojechaliśmy do Factorii. Tam wzięliśmy udział w pokoju zagadek „Skarb Narodu", gdzie musieliśmy wykazać się sprytem, logiką i współpracą, aby odzyskać ukryty skarb.
Następnie braliśmy udział w grach Nerf, które były bardzo emocjonujące. Rywalizowaliśmy w drużynach, ucząc się współpracy, radzenia sobie ze stresem.
Na zakończenie zmierzyliśmy się z labiryntem laserowym, który sprawdził naszą szybkość reakcji i zwinność. Trzeba było bardzo uważać, aby nie dotknąć wiązek laserowych.
Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i pełni niezapomnianych wrażeń.