,, Smacznie, zdrowo, kolorowo"
Warzywa i owoce też moga super smakować! - mówią jednym głosem dzieci.
W ostatnich dniach w naszej szkole odbyły się ciekawe warsztaty edukacyjno-kulinarne. Warsztaty organizowane były we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w ramach „Programu dla szkół". Zajęcia poprowadziła Pani dietetyk. Podczas zajęć wspólnie z uczniami przygotowywaliśmy zdrowe
i pyszne przekąski (w klasach I-III podpłomyki z twarożkiem i owocami - truskawkami, borówkami, bananem, a w klasach IV-V warzywne rollsy). Nie zabrakło również cennych wskazówek i informacji na temat zdrowego odżywiania.