POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

PDPZ zdjęcie.jpg

W dniach 01.12 – 20.12.2021 r. nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” - SZTAB nr 25/2021 - Zbieramy trwałe produkty spożywcze (makaron, kasza, ryż, konserwy, olej, herbata, kakao i słodycze).

Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” organizowana jest od 1993 roku przez Polskie Radio Lublin (prowadzona przez Panią Ewę Dados) pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser - Dudy. Nasza szkoła bierze udział w zbiórce i pomaga potrzebującym rodzinom już od ośmiu lat.

Zebrane dary zostaną przeznaczone na paczki świąteczne dla naszych uczniów. Wydawaniem paczek zajmują się Panie pedagog i psycholog szkolny (w uzgodnieniu z wychowawcami poszczególnych klas).

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji

Wolontariat Sp 2, Szkolne Koło PCK

Zbiórkę darów prowadzą Panie:

Małgorzata Adamczyk – Szebska

Joanna Krajewska - Pałac

Monika Kamińska

Anna Koryszewska

Iwona Głuska – Małecka

Ilona Zdzitowiecka

Monika Bełczyk

Ewa Kowalczyk

Joanna Sowa

Eugenia Firlej

Dary można przynosić też bezpośrednio do gabinetu pedagoga / psychologa – pok. nr 31, II p.

DZIĘKUJEMY.