NIEKALENDARZ

niekalendarz-plakat-A4.pdf.png

Książkowy NIEKALENDARZ, czyli kalendarz z wyzwaniem czytelniczym na każdy miesiąc.

Zachęcamy do wzięcia w udziału w wyzwaniu dotyczącym czytania 7 minut dziennie!

Aby zdopingować dzieci do codziennego czytania, każdy uczestnik otrzyma czytelniczą kartę na pieczątki pt.: „Książka – stosuj codziennie” oraz dyplom.

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do czytelniczej zabawy. Mamy nadzieję, że pomoże ona w rozwijaniu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Wszystkie szczegóły akcji i materiały są dostępne w bibliotece szkolnej, a także zostaną przekazane wychowawcom klas. Natomiast nauczyciel bibliotekarz co miesiąc będzie zamieszczał hasło miesiąca wraz z wyzwaniami na tablicy przy wejściu do biblioteki oraz w szkolnych mediach.

Serdecznie zapraszamy, ponieważ jak powiedziała nasza noblistka Wisława Szymborska „Czytanie to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.