Kolaże z nagrodzonych i wyróżnionych prac w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Przez nas ilustrowane, to co w wierszach Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zapisane"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- Baczyński.png

Kolaże z nagrodzonych i wyróżnionych prac w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Przez nas ilustrowane, to co w wierszach Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zapisane" zorganizowanym przez naszą szkołę.

Prezentowane prace można obejrzeć na wystawie w POK "Dom Chemika".

wyróżni 4 - 6 kolaż prac ilustracje do poezji K.Baczyńskiego cz.1.jpgwyróżni 4 - 6 kolaż prac ilustracje do poezji K.Baczyńskiego cz.1.jpgwyróżni 4 - 6 kolaż prac ilustracje do poezji K.Baczyńskiego cz.1.jpgwyróżni 4 - 6 kolaż prac ilustracje do poezji K.Baczyńskiego cz.1.jpgwyróżni 4 - 6 kolaż prac ilustracje do poezji K.Baczyńskiego cz.1.jpgwyróżni 4 - 6 kolaż prac ilustracje do poezji K.Baczyńskiego cz.1.jpgwyróżni 4 - 6 kolaż prac ilustracje do poezji K.Baczyńskiego cz.1.jpg