I DZIEŃ NOWYCH TECHNOLOGII W NASZEJ SZKOLE

Dzień nowych technologii na informactyce (6).jpg

W piątek, 29 kwietnia br. odbył się w naszej szkole  Dzień Nowych Technologii. Uczniowie  z wielką radością i zaangażowaniem  włączyli się do projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki, którego celem jest popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy dydaktycznej.

W czasie zajęć lekcyjnych wykorzystywano kody QR, drukarkę 3D, Jamboard, programy do interaktywnej gramatyki, Wordwall, aplikacje do rozszerzonej rzeczywistości oraz tworzenia filmików z wykorzystaniem telefonów, interaktywne  gry edukacyjne, różnego rodzaju quizy, programowanie z wykorzystaniem robota Ozobot i wiele, wiele innych.

Ten dzień był dla wszystkich niezwykle emocjonujący.  W końcu zabawa jest najlepszą przyjaciółką nauki :)