BEZPIECZNE WAKACJE

film - bezpieczne wakacje.jpg

W ramach kampanii „Bezpieczne wakacje” Urząd Miasta Puławy przygotował dla Państwa materiał filmowy przypominający podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. W spocie wzięły udział służby i instytucje związane z naszym miastem: Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Straż Miejska, Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Nadleśnictwo Puławy. W filmie promującym bezpieczeństwo wzięli także udział na co dzień zawodnicy sportów walki oraz członkowie Stowarzyszenia „Sportowe Puławy” - Pan Łukasz Siwiec i Pan Kamil Gawryjołek.

Zachęcamy Państwa do aktywnego wypoczynku i pamiętajmy wspólnie
o zasadach bezpieczeństwa. Życzymy udanych wakacji!

Materiał został sfinansowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla miasta Puławy na lata 2022-2023.   

LINK DO FILMU NA YouTube https://www.youtube.com/watch?v=CmtxQWo50Ic

link do postu na FB Puławoaktywni - https://fb.watch/dRmokJ7b72/