Bal karnawałowy w klasie 0b

miniaturka (2).jpeg

W klasie 0b odbył się bal karnawałowy. Podczas balu nie zabrakło wspaniałej zabawy, tańców oraz licznych atrakcji. Dzieci
w pięknych i kolorowych strojach bawiły się doskonale przy muzyce, biorąc udział w różnych konkursach i wspólnych zabawach.
Na wszystkich czekał także słodki poczęstunek, który umilił czas spędzony na wspólnej zabawie.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie poczęstunku!! 
Dziękujemy Pani Magdzie za zorganizowanie balu karawanowego w Młodzieżowym Domu Kultury!!