images.png

Z przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła zajęła II miejsce w konkursie „Złota klasa” zorganizowanym przez Hufiec ZHP Puławy na rzecz WOŚP. Zbiórka prowadzona była wśród dzieci uczęszczających do oddziału zerowego. Do zbiórki dołączyli też inni uczniowie z klas I – VIII.

Dziękujemy za wszystkie zebrane grosiki. Zebraliśmy 36 kg monet, co dało kwotę 366,73 zł.

Akcja „Złota klasa” polega na zebraniu jak największej wartości „złotych” monet o nominałach: 1, 2, i 5 groszy. Organizowana jest przez Puławski Sztab 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Hufcu ZHP Puławy.

„Gramy z głową” - takie jest hasło przewodnie tegorocznej edycji zbiórki WOŚP. Tym razem Fundacja zbiera pieniądze na sprzęt dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wolontariat SP nr 2